EkonomiKamu

Garanti BBVA duyurdu: 2 ay boyunca ücretsiz olacak!

Garanti BBVA resmi internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu. Garanti BBVA’dan alınan bilgilere göre Android cep telefonlarını temassız POS cihazına çeviren CepPOS ürününü artık fiziki POS kullanan tüm şahıs şirketlerinin kullanabileceği duyurarak önemli açıklamada bulundu.

2 AY BOYUNCA ÜCETSİZ OLACAK

Google Play’den telefonlara ücretsiz indirilerek hemen kullanılmaya başlanabilen Garanti BBVA CepPOS’u kullanan iş yerleri iki ay boyunca fiziki POS’lara da ücret ödemeyecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Üye İşyeri ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Özgür Altan, “Müşterilerimizin gittikçe daha fazla nakitsiz ve temassız ödeme yapmayı tercih ettiğini görüyoruz. Türkiye’de yıllar önce ilk temassız kart ve ilk sanal POS altyapısını sunan kurum olarak, iş yerlerimizin temassız ve hatta fiziksel bir POS cihazı olmadan ödeme almasını sağlayan CepPOS uygulamasını üç yıl önce hayata geçirmiştik. Bugün binlerce üye iş yeri, cep telefonlarına indirerek anında kullanmaya başladıkları CepPOS uygulamasıyla, iş süreçlerinde kolaylık ve verimlilik kazanıyorlar. Gerçekleştirdiğimiz yeni güncelleme sayesinde Android cep telefonlarını temassız POS cihazına çeviren CepPOS ürünümüzü şimdi şahıs şirketi olan iş yerlerimizin de kullanımına açtık. Artık Garanti BBVA üyesi olsun olmasın tüm işletmeler uygulamamızdan yararlanabilecek. Garanti BBVA müşterilerini yeniliklerle buluşturmaya, hayatlarına değer katacak yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlamaya devam edeceğiz” dedi.