EkonomiGündem

Garanti Bankası’nda hesabı olanlara 1000 TL hediye müjdelendi: Böyle duyuruldu!

Bankalar resmi siteleri üzerinden başlattıkları kampanyaları duyurmaya devam ediyor. Birçok kampanyasıyla bilinen Garanti Bankası da bir duyuruda bulundu. Banka, 1000 TL hediye edeceği kampanyasına ilişkin açıklama yaptı. Buna göre, kampanyaya katılım sağlayanlar 1000 TL kazanacak.

Garanti Bankası’ndan alınan bilgilere göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan müşteri olan ve kredi kartı başvurusunda bulunanlar kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında, kredi kartı başvurusu onaylandığında 1000 TL harcamaya 1000 TL bonus kazanılacak. Öte yandan 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanılacak.

GARANTİ BANKASI KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.