Ekonomi

Garanti Bankası Kampanyayı Duyurdu! Emeklilere 150 TL Nakit Verecek

Garanti Bankası kampanyayı duyurdu. Emekli arkadaşlarını davet eden halihazırda emeklilerimize her bir arkadaşı için 150TL nakit ek promosyon fırsatı. Garanti Bankası resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda, emekli maaşını Garanti Bankası’ndan alan müşterilere özel kampanya yapmaya devam ediyor.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir. Kampanya kapsamında Garanti BBVA emekli müşterilerimiz, 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için  davet edebilecek ve 150 TL nakit ek promosyon kazanabilecekler. Üstelik davette sınır yok !

Davet eden kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Arkadaşınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır.

Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular > Emekli Bankacılığı>Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında  “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.

Davet Edilen kişi şubelerimizden de davet eden kişiden alacağı kod ile maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için daha önce almış olduğu davetiye kodunu işlemler sırasında şube personeli ile paylaşması ya da şube de işlem sırasında üretilip davet edene SMS yolu ile gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılması sonrası şube personeline ileterek maaş taşıma işlemlerini tamamlatabilir.

Davet edilen kişi son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olmalıdır. Davet edilen kişinin ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini alması sonrasında ,takip eden en geç  bir (1) iş günü içinde davet edenin maaşın yatırıldığı vadesiz TL hesabına aktarılır.

Davet eden kişinin  emekli maaşınızın bankamıza taşınmış/aktarılmış olması gerekmektedir.

Davet edilen kişinin emekli maaşını başka bir kurumdan alıyor olması ve  son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olması gerekmektedir. Davet edilen kişi kampanyaya yalnız bir (1) maaşı için dahil olabilir. İki (2) ve daha fazla maaşını taşıması durumunda kampanyaya dahil olamaz.

150 TL X Davet Ettiği Arkadaş Adeti ( Kampanya boyunca davet ettiği ve kampanya koşullarını sağlayan  her bir arkadaşı için 150 TL nakit ek promosyon kazanılabilir)

 Emekli Arkadaşını Getir Kampanyası kapsamında ek bir ödül almamaktadır. Bankanın 1500TL’ye varan promosyon tutarından faydalanabilir.

Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir.

Emekli Arkadaşını Davet Et kampanyası 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

“Emekli Arkadaşını Getir “kampanyası kapsamında, halihazırda  Garanti BBVA’lı emekli maaş müşterilerimiz , başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için  davet ederek 150 TL nakit ek promosyon kazanabilecektir.

Davet edecek kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Arkadaşınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır. Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular > Emekli Bankacılığı>Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında  “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.

Davet Edilen kişi şubelerimizden de davet eden kişiden alacağı kod ile maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için daha önce almış olduğu davetiye kodunu işlemler sırasında şube personeli ile paylaşması ya da şubede üretilip davet edene SMS yolu ile gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılması sonrası şube personeline ileterek maaş belge onayları ile birlikte taşıma işlemlerini tamamlayabilir.

Arkadaşını davet eden müşteriler için davet edebilecekleri kişi sayısında sınır bulunmamaktadır.

Davet eden, davet ettiği her bir kişi için tüm kampanya koşullarının sağlanması durumunda 150 TL nakit ek promosyon kazabilecektir.

150TL nakit ek promosyon ödemesi davet eden müşterinin  maaşın yatırıldığı vadesiz TL hesabına yapılacaktır.

Davet eden müşterinin ödül kazabilmesi için ; davet ettiği kişinin ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini almış olması, davet edenin de  ilk maaş ödemesini almış olması  gerekmektedir. Koşul sağlanmasını takip eden 1 iş günü içerisinde davet edenin maaşının yatırıldığı vadesiz TL hesabına nakit ek promosyon tutarı aktarılır.

Davet edilen kişinin birden fazla emekli maaşı varsa sadece tek bir maaşı ile kampanyaya dahil olabilecektir.

Davet eden, dilediği kadar kişi için davet kodu oluşturarak paylaşabilir. Davet edeceği her bir arkadaşı  için ayrı bir davet kodu oluşturması gerekmektedir.

Günlük davet kodu alma limiti yüz(100)dür.

Başarılı bir maaş taşıma işleminde kullanılan davet kodu ,ikinci bir defa kullanılamamakta olup tek sefere mahsustur.

Oluşturulan davet kodlarının oluşturuldukları andan itibaren otuz (30) gün geçerlilik süresi vardır. Bu süre sonunda geçersiz olacaktır.

Ek nakit promosyon yüklemesi sırasında davet eden müşterinin emekli maaşını Garanti BBVA’dan alması gerekmektedir.

Davet edene verilecek nakit ek promosyon 150TL’dir. Davet edilen müşteri emekli maaş taahhüt süresi dolmadan maaşını farklı bir kuruma taşırsa, kalan süreye bakılarak kıstelyevm usulüyle ödenen nakit ek promosyon tutarı davet edenden iade alınır.

Geri alım sürecinde davet eden müşterinin nakit ek promosyon ödemesi yapılan hesabında bakiye bulunmaması durumunda diğer hesaplarından tahsilat yapılabilecektir.

Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve internet Bankacılığından, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir.

Banka kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.