Ekonomi

Garanti Bankası duyurdu: Şubeye gitmeden başvuranlara Apple akıllı saat hediye edilecek!

Garanti Bankası yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Bünyesine yeni müşteriler eklemek isteyen banka, “Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, Apple Wach 6 kazanma şansı yakalayın” ifadelerini kullandı. Peki, akıllı saat kazanma şansını yakalamak isteyenler nasıl müşteri olabilir?

Garanti Bankası mobil müşterisi olanlara akıllı saat kazanma şansı tanıyacak.

Şubeye gitmeden nasıl Garanti BBVA müşterisi olabilirim?

Garanti BBVA Mobil ile şubeye gitmeden, Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile istediğiniz yerden bankamızın müşterisi olun, Garanti BBVA ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın. Hızlı müşteri olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

Garanti BBVA Mobil’i indirin ve “Müşteri Olmak İstiyorum” adımına dokunun.

Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin.

Kişisel bilgilerinizi doldurun.

Telefonunuzu yatay konuma getirerek kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını çekin.

Kimlik doğrulamanızı gerçekleştirmek için telefonunuzun NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliği ile kimliğinizi telefonunuzun arkasına tutarak taratın.

Yakın alan iletişimini destekleyen (NFC) telefonunuzun bulunmadığı durumlarda, başka banka hesabınızdan bankamız hesabına, aynı gün içerisinde iade edilmek üzere 1 TL ya da bankanızın transfere izin verdiği minimum tutarı para transferi yapmanız halinde kimlik doğrulama gerçekleştirilebilecektir. Kimlik doğrulama işlemi sonrasında SMS ile bilgilendirildiğinizde müşteri olma sürecine devam edebileceksiniz.

Telefonunuzun ön kamerası ile yüzünüzün fotoğrafını çekin.

Görüntülü görüşme ile müşteri temsilcimize bağlanın. Görüntülü görüşme hizmeti resmi tatiller ve hafta sonu dahil olmak üzere 09.00-01.00 saatleri arasında verilecektir.

Sözleşmelerinizi onaylayın.

Dijital kanallar parolanızı oluşturun.

Garanti BBVA Mobil’in sunduğu tüm ürün ve hizmetlere anında erişin.

Kimler uzaktan Garanti BBVA müşterisi olabilir?

Mevcutta Garanti BBVA müşterimiz olmayan ve yeni tip TC kimlik kartı bulunan, 18 yaşını aşmış, öğrenciden memura, mühendisten şahıs firması statüsündeki esnafa herkes Garanti BBVA Mobil’den kolayca müşteri olabilir.