Kamu

Garanti Bankası 2+1 evi 130 bin TL’ye satıyor!

Kamu ve özel bankalar gayrimenkul ve araç satışı da gerçekleştiriyorlar. İhale yolu ile satılan konutlar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu kapsamda Garanti Bankası yeni konut ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlar arasında Samsun İlkadım’da 2+1 evin 130 bin TL’ye satışa çıktığı görüldü.

Garanti Bankası gayrimenkul satış sayfası üzerinden yeni konut ilanları yayınladı. Özellikle dar gelirli vatandaşlar için uygun fiyatlı ev alma fırsatı sağlayan banka, Samsun’da 130 bin TL’ye 2+1 konut satışı gerçekleştiriyor. Peki, Garanti Bankası konut ilanlarına nasıl başvurulur?

 

Garanti Bankası konut ilanlarına ulaşmak için tıklayınız. 

Nasıl Başvurulur?

Gayrimenkul kodunun başında D kodu bulunan gayrimenkullerde Teklif Ver butonuna tıklandıktan sonra sizden istenilen kişisel bilgilerinizi gönderiniz. İlgili satış ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Gayrimenkul kodunun başında D kodu bulunmayan gayrimenkullerde Teklif Ver butonuna tıklandıktan sonra kaydınızın alınması akabinde E-İhale Şartnamesi’ni onaylamanız istenecektir. Bu adımı takiben sizden İhale Katılım Bedeli’ni belirtilen hesaba yatırmanız istenecektir. Bu adımların tamamlanmasıyla teklif vermeye hazır hale gelmiş bulunursunuz.

Nasıl Teklif Verilir?

Başvurunuz ve evraklarınız gerekli kontroller yapılarak onaylandıktan sonra kayıtlı cep telefonunuza ve eposta adresinize sisteme giriş için gerekli şifre gönderilecektir. Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak teklifinizi iletebilirsiniz.