İzmir HaberleriMagazin

Galatasaray’ın futbolcusu Falcao  İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağışta bulundu!

Sarı kırmızı takım Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Kolombiyalı yıldız Falcao koronavirüsü ile mücadele kapsamında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağışta bulundu. Hastaneden yıldız futbolcunun bağışı ile ilgili açıklama geldi.

Galatasaray’ın futbolcusu Radamel Falcao koronavirüs ile mücadele kapsamında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağışta bulundu.

DOKTORDAN TEŞEKKÜR
Kolombiyalı yıldıza doktor Oğuzhan Ekizoğlu’ndan da teşekkür geldi. Falcao’nun özellikle yoğun bakım ve serviste çalışan sağlık görevlilerin virüsten etkilenme/ yatış oranını minimize etmek için kullanacakları malzeme desteğinde bulunduğu bildirildi.

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinin açıklaması ise şu şekilde; Galatasaray futbolcusu Radamel Falcao, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sağlık çalışanlarının koruyucu ekipman ihtiyaçlarını desteklemek için bir bağışta bulundu. Sağlık çalışanları olarak bağışınızı ve fedakarlığınızı takdir ediyoruz. Desteğiniz, covid-19 vakaları dahil tüm hastalarımızın hayatını kurtararak misyonumuzu ilerletmeye yardımcı olacak.