Spor

Galatasaray’da koronavirüs paniği! Testleri pozitif çıktı

Galatasaray'da koronavirüs paniği yaşanıyor. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, 3 futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirtildi. Bu doğrultuda, koronavirüse yaklanan sarı-kırmızılı futbolcu sayısı 5'e ulaştı.

Galatasaray’da koronavirüs paniği yaşanıyor. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, 3 futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirtildi. Bu doğrultuda, koronavirüse yaklanan sarı-kırmızılı futbolcu sayısı 5’e ulaştı.

GALATASARAY’IN AÇIKLAMASI ŞU ŞEKİLDE;

“Futbol A Takımımızın Covid-19 test sonuçları hakkında Milli takım arası sonrası Galatasaray Futbol takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park ve Lıv Hospital’ın katkılarıyla dün yapılan Covid 19 PCP testleri sonuçlanmış ve 3 oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır.

Oyuncularımızın tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır. Milli takımlarında yapılan tetkiklerde sonuçları pozitif çıkan 2 oyuncumuzla beraber Covid 19 yaka sayımız 5 olmuştur.”