GündemKültür Sanat

Fox Tv’deki bu diziyi izleyenleri üzecek haber: Günü değişti!

Televizyonda dizi izleyenleri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Fox Tv’de yayınlanarak seyirci karşısına çıkan bir gelişme yaşandı. Perşembe akşamları yayınlanan Darmaduman dizisinin günü değişti.

Oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerin yer aldığı Darmaduman ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Karar’da yer alan habere göre, Fox Tv’de yayınlanan dizinin günü değişti. Perşembe akşamları yayınlanan dizi artık Cumartesi akşamları seyircilerin karşısına çıkacak.

Dizinin hikayesi:

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir.

İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.