Magazin

Fotoğrafları ifşalanan Aslı Bekiroğlu harekete geçti!

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun müstehcen fotoğrafları sosyal medyada yayılmıştı. Bunun üzerine Aslı Bekiroğlu, görüntüleri paylaşan ve yayan kişiler hakkında dava açacağını açıklamıştı. Bekiroğlu, “Hepimize nasıl dava açılacak diye düşünmeyin, açtım” ifadelerini kulandı.

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi Can Koçkan ile müstehcen görüntüleri ifşa oldu. Bekiroğlu’nun görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayınlandı. Aslı Bekiroğlu, sosyal medyada yayılan, kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğraflarla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Instagram hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu, fotoğraflarını yayanlarla ilgili yasal sürecin başladığı belirtti.

‘YASAL SÜREÇ BAŞLAMIŞTIR’

İşte Bekiroğlu’nun açıklaması:

“Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır.

“BU BÜYÜK BİR SUÇ, TECAVÜZ”

“Hepimize nasıl dava açılacak” diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç, bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım.”

NE YAŞANMIŞTI?

Vine’da çektiği videolarla fenomen olan, daha sonra dizilere adım atan Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan’ın müstehcen fotoğraf ve videoları sosyal medyada yayınlanmıştı. Bekiroğlu, bir süre sessizliğini koruduktan sonra fotoğraflarını ifşalayanlardan hesap soracağını açıklamıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu