Gündemİzmir Haberleri

Folkart’tan ‘Birlikten İzmir Doğar’ kampanyasına 2 milyon TL destek!

İzmir, 30 Ekim saat 14.51'de 6.9 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. Meydana gelen şiddetli depremde Bayraklı ilçesinde bulunan çok sayıda bina yıkıldı ve hasar gördü. Bunun üzerine İzmir Valiliği'nin desteği ve İzmir İş dünyasının öncülüğünde başlatılan 'Birlikten İzmir Doğar' kampanyasına Folkart'tan 2 milyon TL destek geldi. 

“Birlikten İzmir Doğar” kampanyasına Folkart’tan 2 milyon TL destek… İzmir, 30 Ekim saat 14.51’de 6.9 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. Meydana gelen şiddetli depremde Bayraklı ilçesinde bulunan çok sayıda bina yıkıldı ve hasar gördü. Bunun üzerine hayatını kaybeden 114 vatandaşın ailelerine okulu ve sosyal tesisleri olan İzmir Deprem Konutları Projesi için İzmir Valiliği’nin desteği ve İzmir İş dünyasının öncülüğünde ‘Birlikten İzmir Doğar’ kampanyası başlatıldı.

‘BİRKİRABİRYUVA’ KAMPANYASINA 3 MİLYON TL DESTEK

Folkart tarafından yapılan açıklamada konuya ilişkin olarak, “İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Birkirabiryuva’ kampanyasında FOLKART olarak 300 ailemize 3.000.000 TL tutarında katkıda bulunuyor ve depremzede ailelerimiz için biz de #bizdevarız diyoruz. Ailelerimiz ve İzmir için desteğimiz devam edecek. “ ifadelerini kullanıldı.

FOLKART HAKKINDA

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Folkart Yapı; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı; bu anlayışı karşılığında ulusal ve uluslararası ödüller almış ve sektöründeki en saygın marka konumuna gelmiştir.

Folkart; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanmaktadır

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu