Magazin

Flaş iddia! Fatih Terim istifa mı edecek?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sosyal medya hesabı Twitter'dan koronavirüsü test sonuçlarının pozitif çıktığını ve tedavi görmeye başladığını sevenlerine duyurmuştu. Koronavirüsü tedavisinin ardından Fatih Terim'in görevi bırakacağı iddiaları üzerine açıklama geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tedavi gördüğü hastanede koronavirüsle savaşmaya devam ediyor. Fatih Terim’in koronavirüsü tedavisinin ardından görevi bırakacağı yönünde çıkan iddialara açıklama geldi.

GÖREVİNİN BAŞINA GEÇECEK
Fatih Terim’in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağına yönelik gerçek ortaya çıktı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi yok ve görevine devam edecek. Fatih Terim’in emekliliği düşünmediği ve iyileştikten sonra Florya’ya dönerek görevinin başına geçeceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

MAAŞINDA İNDİRİME GİDİLECEK
Fatih Terim, hasta yatağında olmasına rağmen Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi ile sürekli temas halinde olan tecrübeli teknik adam, FIFA’nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı. Terim’in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacağı belirtildi.