Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Furkan Evden Eve Nakliyat
Furkan Evden Eve Nakliyat
Sektör NAKLİYE FİRMALARI
İl / İlçe Manisa / Yunusemre
Web Sitesi http://www.https://furkannakliyat.com/
Telefon 0 236 231 41 09

Manisa Furkan Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda 2000 yılından bu zamana birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kusursuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma  yetki belgesine sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız ustalık belge sahibidir. Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik ve dikkatli koşullar altında yapılmaktadır. Bulaşık ve çamaşır makinalarınızın söküm ve montaj hizmetinide vermekteyiz. Sizlere İrtibat ofisimize bekleriz. 

Manisa Evden Eve Taşınacak eşyalarınız için anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleriyle dilerseniz sigortalı şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Furkan Nakliyat olarak sizleri düşünüyoruz.

Adres: Topçuasım Mahallesi Kasap Emin Yanı Gezgör Kasap Karşısı Karaköy Otopark üÜstü, 3513. Sk. 11/B, 45110 Yunusemre

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Deri Company Deri Company

TEKSTİL - MAĞAZALAR / İzmir