Magazin

Filiz Taçbaş, Çukur dizisi için döndü!

Çukur dizisine ünlü bir isim daha katıldı. Ünlü oyuncu Filiz Taçbaş, fenomen dizisi 'Çukur'un kadrosuna dahil olduğunu “İzmir Foça’dan ‘Çukur’ için döndüm” diyerek duyurdu.

Türkiye’de yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran Çukur dizisine ünlü bir isim daha katıldı. Ay Yapım’ın, Show TV için çektiği dizi ‘ Çukur’ ekibine, ünlü oyuncu Filiz Taçbaş da katıldı.

FİLİZ TAÇBAŞ: “FOÇA’DAN ÇUKUR İÇİN DÖNDÜM”

Filiz Taçbaş, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Çukur dizisinde yer alacağını duyurdu. Filiz Taçbaş, deniz kenarında bir fotoğraf paylaşarak “Çukur’ dizisi ile setlere dönmenin heyecanını sizlerle paylaşmak istedim. Ben de sizler kadar heyecanlıyım. İzmir Foça’dan, ‘Çukur’ için döndüm” notunu düştü.

56 yaşındaki Filiz Taçbaş’ın bu paylaşımı sevenlerini heyecanlandırdı. Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

ÇUKUR’UN OYUNCU KADROSU

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.