Magazin

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal yeniden mi kapandı?

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde evlendiği Kemal Ayvaz ile başörtülü fotoğrafını paylaştı. Gürdal, geçtiğimiz sene yaz aylarında başörtüsünü çıkardığı için günlerce konuşulmuştu. 

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ve iki hafta önce ani bir kararla fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile evlenen Hanife Gürdal, başörtüsü takarak poz verdi.

BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerin başında gelen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz sene başörtüsünü çıkardı. Başını açtığı için uzun süre gündemde kalan ve çok konuşulan Gürdal, dün Instagram hesabının hikaye kısmından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Başörtüsü takan Hanife, eşi Kemal Ayvaz ile fotoğrafını paylaştı.

HANİFE YENİDEN Mİ KAPANDI?

Hanife, fotoğrafını ise “Ne yaptık biz” notuyla paylaştı. Yaptığı her paylaşımla günlerce konuşulan Hanife, bu paylaşımıyla da akıllara “Yeniden mi kapandı?” sorusunu getirdi.

AİLESİYLE OLAN NİKAH FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Apar topar evlenmesiyle günlerce konuşulan Hanife Gürdal’ın ailesinin bu evliliğe onay vermediği hatta nikaha bile gitmedikleri iddia edilmişti. Yılbaşında paylaşım yapan Hanife ise nikahta çekilen aile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak iddialara son noktayı koymuştu.

Bir cevap yazın