Ekonomi

Faturalı telefon hattı olana 9 bin TL anında kredi imkanı!

Faturalı hattı olup da nakit kredi kullanmak isteyenler dikkat! Faturalı telefon hattı olanlara 9 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Çekilen kredilerinizi 6 veya 12 ay taksitle ödeyebiliyorsunuz. Peki, hangi GSM hattı olanlar nakit kredi alabilir? Faturalı hat kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone faturalı hat kullananlara özel kredi kampanyası başladı. Nakit paraya sıkışan lakin bankalardan acil ihtiyaçlar için kredi kullanamayanlar yada kara listede olanlar telefon faturaları üzerinden kredi çekmek istiyor. Bunun için Vodafone GSM telefon hattı kullanmanız yeterli. Adınıza kayıtlı telefon numarası ile kredi çekebilirsiniz. Kredi ile ilgili tüm sorularınız aşağıda cevaplanmıştır.

İhtiyaçlarınız için gerekeni her zaman için bankadan sağlamanız mümkün olmamaktadır. Özellikle kredi skoru düşük kişiler için bankalardan kredi almak zordur. Türkiye’de ki operatör firmalarının faturalı hatlar için uyguladığı “Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti” sistemi ile 1000 ile 9000 lira arasında bir cep telefonu almak yerine anında nakit için kullanabilirsiniz.

Herhangi bir kefil gerekiyor mu?

Kefil gerektirmeden işlemler direkt hat sahibi ile yapılmaktadır.

Hattıma ne kadar nakit çıkar?

Bunu hatınızın kriterlerine bakmadan öğrenilmesi mümkün değildir. Başvurunuzu göndererek sizde ne kadar nakit çıkacağını öğrenebilirsiniz..

Sistem yasal mı?

Arkadaşınızdan aldığınız borç gibi yasal bir işlemdir. Sadece arada banka gibi kurumlar yoktur. Cihaz almak için anlaşmayı operatörler ya da operatörlerin finans kuruluşları ile yaparsınız. Ödeme için taksit miktarı; yapılacak sözleşmeye göre belirlenir. Gerçekleştirilen tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun şekilde yapılır.

İşlemler ne kadar süre içerisinde tamamlanıyor?

Başvurunuzu gönderdiyseniz, gün içerisinde eğer olumlu iseniz, müşteri temsilcilerimiz tarafından aranırsınız, sizlere anlatım yapılarak taksit tutarı ve toplam ödeyeceğiniz rakam söylenir. Onay verdiğiniz aşamada işlemleriniz tamamlanır ve paranız bize göndereceğiniz adınıza olan IBAN numaranıza aktarılır.

Hangi hatlara işlem yapılmaktadır?

Firmamız, sadece Vodafone ile anlaşması olup bu operatör üzerinden işlem yapmaktadır.

Taksit tutarı en fazla kaç ay oluyor?

Size çıkacak olan nakiti, 6 ve 12 ay vade ile operatörünüze geri ödeyebilirsiniz..
Kredi başvurusu başvuru linki: https://faturayahemennakit.com/#app-about