EkonomiGündem

Fatura ödemesi yapan kişiler hemen okusun: Nisan ayında 250 TL yatacak!

Bankaların kampanyaları ilgi görüyor. Her ay kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Akbank’tan bir duyuru yapıldı. Akbank, nisan ayında geçerli bir kampanya başlattığını açıkladı. Kampanya, fatura ödemesi yapan herkesi ilgilendiriyor. Söz konusu kampanyaya katılım da faturalara destek olmuş olacak.

Akbank tarafından fatura talimatına özel kampanya başlatıldı. Bankadan alınan kampanya bilgilerine göre, Nisan ayında verilecek Enerjisa fatura talimatları için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderilmesi gerekiyor. 1 yeni fatura için 50 TL, 2 yeni fatura için 100 TL, 3 yeni fatura için 150 TL, 4 yeni fatura için 200 TL, 5 yeni fatura için 250 TL chip-para kazanılacak.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI ŞU ŞEKİLDE AÇIKLANDI;

Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Axess, Axess Öğrenci ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 50 TL,2 yeni fatura için 100 TL, 3 yeni fatura için 150 TL, 4 yeni fatura için 200 TL, 5 yeni fatura için 250 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Nisan ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 250 TL chip-para kazanırsınız.

ÖDÜL TUTARI 2 MAYIS’TA KARTLARA YÜKLENECEK

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Mayıs 2024’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde ilgili otomatik ödeme talimatlarını iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının yukarıda belirtilen kredi kartlarından yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden fatura (nakit) gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 30 Nisan 2024’e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Ödül, Akbank müşterilerine Akbank tarafından sağlanan bir faydadır. Enerjisa faturalarından indirim teşkil etmez.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.