Magazin

Fatih Portakal Milli Dayanışma Kampanyası’nı eleştirdi!

FOX Tv ekranlarında yayınlanan haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüs ile mücadele kapsamında başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası'nı sosyal medya hesabı Twitter'dan eleştirdi. 

FOX TV ana haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün başlattığı koronavirüs ile mücadele kapsamında Milli Dayanışma Kampanyası’nı Twitter hesabından eleştirdi.

“ULUSA SESLENİŞ VATANDAŞA MÜRACAT ÇIKTI”
Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Milli Dayanışma Kampanyası’nı eleştirerek, “Ulusa seslenişte vatandaşa müracat çıktı. Devletin kasasında demek yeterli yedek akçe yok! Bir de acı taraf, yurttaşın üretimle sağlığı arasında seçim yapma zorunda bırakılması. Yıllar sonra üretmek akla geldi, ne yazık ki böyle bir durumda. Diyecek söz bulamıyorum.” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ DE ELEŞTİRDİ
Portakal daha önceki paylaşımında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yardım kampanyasını, “İyi bir sey ama! Listeye baktim, bir de listenin değerine. Bedel pahali geldi. Kendi marketime ve 2 de büyük markete sordurdum. Biri “98 TL, diğer ikisi 120 ve 102 TL” dediler. Listede göremediğim bir şey mi var? Ve sizde bu alımları kimler yapıyor?” sözleriyle eleştirmişti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler