Genel

Fatih Portakal bırakınca ilk teklif ona gitmiş!

FOX Ana Haber'i bırakan Fatih Portakal'ın ayrılma kararını vermesini yankıları devam ediyor. FOX TV'de Çalar Saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, Portakal'ın istifasından sonra kendisine ana haber için teklif yapıldığını açıkladı.

FOX Ana Haber’i bırakan Fatih Portakal’ın ayrılma kararını vermesini yankıları devam ediyor. FOX TV’de Çalar Saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, Portakal’ın istifasından sonra kendisine ana haber için teklif yapıldığını açıkladı.

FOX TV’de Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal ayrılma kararından sonra kendisine FOX Ana Haber’i sunması teklifi edildiğini açıkladı. Küçükkaya, Doğan Şentürk’ün onu aradığını ve inanamadığını söyleyerek, “Doğan Şentürk aradı beni. Tatile gidiyordum, ‘Gitme’ dedi. Neden diye sordum. ‘Fatih Portakal bırakıyor’ dedi. Yok canım, bırakmaz dedim. Çünkü bazen oluyordu biraz, Fatih spontane yaşayan birisi. Kesin bırakacağını söyledi bana. Ağustos başında söylemiş Fatih bırakacağını.” diye konuştu.

“YIILARCA YAPMAK İSTİYORUM”

“Çok ikna etmeye çalıştığını söyledi” diye devam eden tecrübeli gazeteci, “Bazı isimleri yanına yollamış ikna edebilmek için. Hem Fatih’e hem de eşine. Kendisi de gitmiş, ikna edememiş. Bana ‘Sen kalıyorsun, ana habere seni düşünüyoruz’ dedi. Ben de ‘Senin elinde iki mecra var biri ana haber var biri Çalar Saat. Ben sabahı yapmak istiyorum. Hatta yıllarca yapmak istiyorum’ dedim. Sonra iki arkadaş konuştuk, kim olabilir diye.” ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal’ın ardından Selçuk Tepeli FOX Ana Haber’inin yeni sunucusu oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu