Magazin

Fahriye Evcen'in bebeği rekor kırdı!

Fahriye Evcen, geçen nisan ayında evlendiği Burak Özçivit‘le olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Karan’ın fotoğrafını sosyal medyadan paylaşmıştı. Fahriye Evcen‘in 8 aylık oğlu Karan’ın fotoğrafı 3 saatte 1,5 milyon beğeni yağdı. Fotoğrafı şu ana kadar 3 milyona yakın kişi beğendi. Fotoğraf büyük yankı uyandırırken Fahriye Evcen‘de tekrar arama motorlarında sıkça aratılmaya başlandı.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

Fahriye Evcen’in oğlu Karan ile yaptığı paylaşıma kayıtsız kalmayan Demet Akalın, Fulden Uras, Deniz Seki gibi isimler de fotoğrafın altına yorum bıraktı. Anne ve babasına olan benzerliğiyle dikkat çeken Karan bebek ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fahriye EVCEN KİMDİR?

4 Haziran 1986’da Almanya Solingen’de doğan oyuncu, anne tarafından Çerkes kökenli, baba tarafında Kavala göçmenidir. Türkiye’de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan’ın programında seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle hafızalara kazınan Fahriye Evcen, 29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile İstanbul’daki Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünya evine girdi. Çiftin Karan adlı bir erkek çocuğu bulunuyor.

Bir cevap yazın