Gündem

Evlere çıplak temizliğe gitmenin saati 750 TL kazandırıyor!

33 yaşındaki Nikki Belton, ilginç iş girişimi “Naked Cleaning Company” (Çıplak Temizlik Şirketi) ile 1 saatte 95 pound yani 750 TL kazanıyor.

Çıplak temizlik şirketinin sahibi 33 yaşındaki Nikki Belton, şirketinin iş tanımı kapsamında çıplak ya iç çamaşırlarıyla ev temizliği hizmetiyle duyanları şaşırtmaya devam ediyor.

Belton, Ocak ayında kurduğu şirketinin bünyesindeki temizlikçilerini müşterilerin evlerine şehvetli iç çamaşırlarıyla veya tamamen çıplak halde gönderiyor.
Temizlikçiler bu hizmet karşılığında saatte 75 pound’dan (584 TL), 95 pound’a (750 TL) kadar çeşitli ev temizlik hizmetleri sunuyor.

Belton şirketi ile ilgili şunları söyledi: “Şimdiye kadar bizimle temasa geçen binlerce insan oldu ama bazı insanlar bunun gerçek olduğunu düşünmüyor çünkü hiç duyulmamış.”
Belton, hizmetin tamamen güvenli olduğunu da vurguladı.

Öte yandan temizleyicilerde profesyonel temizlik deneyimi muhakkak aranıyor. 25 yaşın üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca vücut şekli ayrımcılığı da yok.

Belton ekledi: “Günün sonunda bir işletmeyiz ve bu hizmette cinsellikle ilgili bir şey yok. Daha çok, şirketimizin doğasına saygı gösterirken insanların erkek ve kadın bedenini takdir edebilecekleri bireysel bir zihniyet aşılamaya çalışıyoruz.”

İlgili Makaleler