Magazin

Evladını kaybeden Ebru Şallı yaşadıklarını anlattı!

Eski manken Ebru Şallı evladını lenfoma kanseri yüzünden kaybetmişti. 9 yaşındaki oğlunun vefatından sonra zor günler yaşayan Şallı yaşadıklarını anlattı. Ebru Şallı tarafından yapılan açıklamalarda, “Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” ifadelerini kullandı.

Uğur Akkuş ile evliliği çok konuşulan Ebru Şallı oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında kaybetmişti. 9 yaşındaki oğlunun vefatı ardından zor günler geçiren Şallı yaşadıklarını Mother’s Life dergisine anlattı.

Açıklamalarında, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” ifadelerini kullanan Şallı açıklamalarına şöyle devam etti:

Yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum

“Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe”

Gerçek olduklarını düşünmüyorum

Oğlunun vefatının ardından sosyal medyada paylaştığı pozlar yüzünden de eleştirilen Şallı, o eleştiriler için de açıklamada bulundu. Şallı kendisi için yapılan yorumlar hakkında, “Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” değerlendirmesinde bulundu.