Ekonomi

Evine mobilya almak isteyenlere nakit destek! Başvurular resmen başladı

ING Bank tarafından mobilya alışverişleri için farklı farklı kredi kampanyası başlatıldı. Bu doğrultuda banka tarafından Modalife Kredisi, Bellona Kredisi, Yataş Kredisi, Mondi kredisi, Weltew Kredisi, Kilim Mobilya Kredisi, Mobilya Mağazalarında Masrafsız Kredi, İstikbal Kredisi, İpek Mağaza Kredisi, Doğtaş Kredisi kampanyası duyuruldu.

Bu kampanyaların bazılarını egehaber.com olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. Aşağıdaki link üzerinden kredilerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

MOBİLYA MAĞAZALARINDA MASRAFSIZ KREDİ

Bu kredi kampanyasında “Mobilya mağazalarında masrafsız krediniz hazır. Anlaşmalı mobilya mağazalarındaki ING Kredi Noktası’na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın.” açıklaması yapıldı ve 36 ay vade imkanı olduğu belirtildi.

İSTİKBAL MOBİLYA KAMPANYASI

Bu kredi kampanyasında da 36 ay vade imkanı sağlandığı belirtilerek “İstikbal Mağazalarında Masrafsız Krediniz Hazır. Anlaşmalı İstikbal mobilya mağazalarındaki ING Kredi Noktası’na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın.” denildi.

İPEK MOBİLYA KAMPANYASI

Bu kredinin açıklamasında “Anlaşmalı İpek mobilya mağazalarındaki ING Kredi Noktası’na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın.” ifadeleri kullanılarak 36 ay vade imkanı sağlandığı vurgulandı.

MONDİ MOBİLYA KREDİ KAMPANYASI

Anlaşmalı Mondi mobilya mağazalarındaki ING Kredi Noktası’na gelerek, kredinizi dilediğiniz zaman kullanbiliyorsunuz ve 36 ay vade imkanı sağlanıyor.

ING Bank tarafından duyurulan bu kredi kampanyalarının detaylarına ulaşmak başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detaylı bilgi almak için TIKLAYIN.