EkonomiHava Durumu

Evine elektrik faturası gelenler dikkat: 25 gün boyunca geçerli olacak!

Faturalarla ilgili bir açıklama yapıldı. QNB Finansbank, müşterilerine özel bir fırsat sunduğunu duyurdu. Banka, elektrik, doğalgaz ve diğer faturaları kapsayan bir kampanya açıklamasında bulundu. Yapılan açıklamada, kampanyaya katılım sağlayan QNB Finansbank müşterilerine ParaPuan hediye edileceği bildirildi.

QNB Finansbank’tan otomatik fatura talimatına ilişkin bir kampanya açıklaması geldi. Alınan kampanya bilgilerine göre, 31 Ekim tarihine kadar CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla ya da QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilecek olan her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere toplamda 150 TL’ye kadar 25 gün boyunca geçerli ParaPuan kazanılacak.

QNB FİNANSBANK KAMPANYA AÇIKLAMASINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ;

Kampanya 1-31 Ekim tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 29 Mart 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 30 Nisan 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 30 Kasım 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.