Ekonomi

Evine 5 adet fatura gelenler dikkat: Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu ve diğer faturalar için açıklandı!

Vatandaşların ev adreslerine birçok fatura geliyor. Yapılan yeni bir duyuruya göre 5 adet fatura gelen 100 TL alabilecek. Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV, Dijital TV gibi faturaları bulunanlar için detaylar açıklandı.

Bankalar otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Garanti BBVA yaptığı açıklama ile otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 100 TL’ye kadar bonus hediye edeceğini açıkladı. Bu kapsamda yapılan açıklamada kampanyanın 30 Haziran tarihine kadar geçerli olduğu belirtildi.

Kampanya detayları ise şöyle:

Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 20 TL, iki fatura talimatı için 40 TL, üç fatura talimatı için 60 TL, dört fatura talimatı için 80 TL, beş fatura talimatı için toplam 100 TL bonus kazanılacaktır.

Kampanyaya katılmak için 30 Haziran 2022 23:59’a kadar FATURA yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanyaya Bonus / Bonus American Express / Money Bonus / Bonus Genç / Bonus Flexi / Flexi kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 6 Temmuz 2022’de kazanım sağladığınız kullanılabilir ve açık statüdeki kredi kartınıza yüklenecektir.
Birden fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok kazanan karta ödül yüklemesi yapılacaktır.

Kampanya süresi içerisinde kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatı iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen otomatik bir talimatın sadece ödeme aracı değiştirilmelidir. İptal edilerek tanımlanırsa kampanya dışında kalır.

Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilerek otomatik fatura ödeme talimatına çevrilirse kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen bonusun geri alınmaması için; 1 Haziran 2023’e kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 1 Haziran 2023’e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonus 1 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden akdi faiz oranında faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.