GündemYaşam

Evde buzdolabını açan adam ölü bebekle karşılaştı! Şoke eden olay!

Doncaster’daki bir markette çalışan Darnell Jackson isimli adam, sipariş için gittiği bir evde hayatının en büyük şokunu yaşadı. Önceki gün saat 11.30 sularında çalıştığı marketin yakınlarındaki bir eve sipariş bırakmaya gitti. Siparişi buzdolabına koymak için kapağı açan Jackson, gördüğü manzara karşısında hem şaşkınlık hem de korku yaşadı. Çünkü dolapta, cenin pozisyonunda kıvrılmış ölü bir bebek vardı.

Önce eşini, sonra polisi aradı

Jackson, ne yapacağını bilmemesi nedeniyle önce eşini aradı ve buzdolabında ölü bir bebek olduğunu söyledi. Eşi ise bebeğin oyuncak olup olmadığını kontrol etmesini istedi. Bir kez daha dolaba bakan adam, bebeğin gerçek bebek olduğunu tespit etmesinin ardından bu sefer hızlıca polisi aradı.

“Bacaklarında çok fazla don vardı”

Karşılaştığı korkunç manzarayı anlatan Jackson, “Sipariş götürmek için eve girdim. Dolabı açtığımda bebek oradaydı ve bacaklarında çok fazla buz vardı. Dışarı çıkmam için oturma odasından geri çıkmam gerekti ve bebeğin taşındığı poşeti gördüm” dedi.

Olayın ardından 2 kadın gözaltına alındı

Olayın ardından 17 ve 45 yaşlarındaki iki kadın, Doncaster’daki mülkte yeni doğmuş bebeğin ölü bulunması nedeniyle cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı. Ekiplerin, olayla ilgili soruşturması sürüyor.