Kamu

Evde 3-4 saat çalışana bin TL üzerinde ödeme yapılıyor! İŞKUR paketleme işine başvurular nasıl yapılır?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle milyonlarca insan hayatını kaybetti. Virüs salgını nedeniyle vakitlerini evde geçiren vatandaşlar, evde para kazanmanın yollarını araştırmaya başladılar. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kadınlara 3-4 saatlik çalışma karşılığında bin TL üzerinde kazanma imkanı sağlıyor. İŞKUR paketleme işine başvurular nasıl yapılır? İşte evde paketleme işi ile ilgili detaylar…

Corona virüsü salgınına karşı uzmanlar sosyal mesafe, maske ve hijyen önerilerinde bulunuyorlar. Salgın nedeniyle evlerinde vakit geçiren vatandaşlar para kazanmanın alternatif yollarını araştırıyorlar. İŞKUR kadınlar için evde günlük 3-4 saat çalışma ile bin TL üzerinde kazanma fırsatı sağlıyor. İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ ile nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama işlere başvuruda bulunacak kadınlar para kazanma şansını da yakalamış olacaklar. Evde paketleme işi başvuruda bulunmak isteyenlerin bazı işlemleri yapması gerekiyor.

İŞKUR evde paketleme işine başvuru nasıl yapılır?

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ayrıca kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru yapanların eğitim sertifika belgeleri İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek. Paketleme işi geldiğinde ise İŞKUR başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek. Farklı el işleri için gelen teklifi kabul eden kadınlar evde 3-4 saatlik çalışmalar ile bin liranın üzerinde gelir elde edebilirler.

Evde paketleme işi başvurusu için tıklayınız.