EkonomiGündem

Ev adresine gelen her faturaya 50 TL verilecek: Duyuru yapıldı!

Faturalarla ilgili bir duyuru yapıldı. Ev adresine gelen faturası olan vatandaşları ilgilendiren bir açıklama geldi. QNB Finansbank tarafından bir kampanya düzenlendi. Banka, kampanya kapsamında her fatura için 50 TL vereceğini bildirdi. Kampanya bugün sona erecek.

QNB Finansbank bir kampanya açıklamasında bulundu. Banka, her otomatik fatura talimatına özel 50 TL ParaPuan verecek. QNB Finansbank tarafından alınan bilgilere göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla veya QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere, toplamda 150 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı tanındı.

Her Yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatınıza 50 TL ParaPuan, toplamda 150 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı!

QNB FİNANSBANK KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Kampanya 1-31 Ağustos tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Ocak 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir.

Verilen talimatların 29 Şubat 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 30 Eylül 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-13 Ekim 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix, Sanal Kartlar, CardFinans Trendyol ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.