Ekonomi

Et ve Kıyma Fiyatları Düşüyor: Tarım Kredi Marketten Devlet Destekli İndirim

Kırmızı et fiyatlarının artmasıyla birlikte tüketicilerin bütçeleri zorlanıyor. Ancak, devlet destekli olan ve kar amacı gütmeyen Tarım Kredi Market, bu duruma çözüm olmayı hedefliyor. Uzun süredir uygun fiyatlarıyla dikkat çeken market zinciri, mayıs ayı itibarıyla kırmızı et fiyatlarını indirerek vatandaşlara nefis bir fırsat sunuyor.

Tarım Kredi Marketten Kırmızı Et İndirimi!

Tarım Kredi Market, halkın et tüketimini desteklemek amacıyla 81 ildeki binlerce şubesinde kaliteli ve helal kesim dana kuşbaşı eti 155 TL gibi cazip bir fiyatla sunuyor. Özellikle, et fiyatlarının yükseldiği bir dönemde bu indirim, tüketicilere rahat bir nefes aldıracak gibi görünüyor.

Kırmızı Etin Ulaşılabilirliği Artıyor!

Kalite ve fiyat açısından müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tarım Kredi Market, 400 gram paketler halinde sunulan dana kuşbaşı etiyle tüketicilere daha ulaşılabilir bir alternatif sunuyor. Bu indirimle birlikte, vatandaşların et tüketimi konusundaki endişeleri azalırken, aynı zamanda bütçelerine de katkı sağlanmış olacak.

Tarım Kredi Marketin devlet destekli kırmızı et indirimi, tüketicilerin et fiyatlarındaki artışın baskısını azaltmayı hedefliyor. Bu sayede, daha fazla vatandaşın kaliteli ve uygun fiyatlı ete erişebilmesi sağlanırken, beslenme açısından da dengeli bir seçenek sunulmuş oluyor. Bu kampanya, Tarım Kredi Marketin üretimden halka yaklaşımının bir yansıması olarak değerlendirilebilir.