GenelGündem

Esra Erol’un programında şok iddia! Evli olduğu halde imam nikahı kıydığı sevgilisi Türkiye’de kalsın diye öz babasıyla nikah kıydırdı

Esra Erol'un programına katılan bir kadın, eşinin başka bir kadınla imam nikahı kıydığını, hatta yabancı uyruklu olan kadın sınır dışı edilmesin diye öz babasıyla nikah kıydırdığını iddia etti.

Televizyonda yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 33 yaşındaki Meryem Tarım ortaya attığı iddialarla izleyenleri şoka uğrattı.Tarım, 6 yıllık eşinin yabancı uyruklu bir kadınla hayat kurduğunu ve çocukları ile kendisini mağdur ettiğini iddia ederek yardım istedi.

Konya’da yaşayan Meryem Tarım’nın iddiasına göre, eşi Ömer Tarım’ın 3 yıldır yabancı uyruklu F. T. ile birlikte yaşıyor. Evinin kira olduğunu ve zor günler geçirdiğini ifade eden Meryem Tarım, eşinin eve döndüğü sırada o kadınla yazışmalarını yakaladığını ifade etti.

EVİMİN YAKINLARINDA SEVGİLİSİNE EV TUTTU

Eşi Ö. T.’nin karısının arka sokağında yabancı uyruklu sevgilisi F.T. ile ev tuttuğunu şuan 12 yaşında olan oğlu babasının kadınla olan ilişkisini bildiğini belirten Meryem Tarım, “Evleri benim yolumun güzargahında. Ben oradan geçerken eşimin arabasını evin önünde görünce içim yanıyor. Ben evimde çocuklarımla ağlıyorum onlar orada mutlu mesut yaşıyorlar bu adalet mi. Ben hep onların evine gidip huzur vermedim” dedi.

HAMİLE KALDI, KENDİ BABASINA RESMİ NİKAH KIYDIRDI

Kayınpederinin de eşi ve yabancı uyruklu sevgilisi gibi gazinoda çalıştığını söyleyen mağdur kadın canlı yayında, “Kayınpederim de o evde onlarla yaşıyordu. Sonra bunlar Konya’dan Denizli’ye kaçıp 5-6 ay orada kaldılar. Bu esnada eşim ısrar etmeme rağmen benimle boşanmadı ve sevgilisi sınır dışı edilmesin diye öz babasına resmi nikah kıydırdı. Yabancı uyruklu F.T.’nin resmi nikahı kayınpederimin üstünde dini nikahı ise eşi Ömer Tarım’ın üstünde. Hatta kadın şu an eşimden 3 buçuk aylık hamile” ifadeleriyle Türkiye’yi şoka uğrattı.