Magazin

Esra Erol’da şaşkına çeviren olay! Hayvanlarını satıp estetik yaptırdığı karısı evi terk etti

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’un programında şaşkınlık veren bir olay yaşandı. Samsun’da çiftçilik yapan 39 yaşındaki 3 çocuk babası Yalçın Okur, hayatının şokunu yaşadı. Okur, eşi Meral Okur’a bütün hayvanlarını satıp estetik yaptırdı. Estetik yaptıran kadın kocasını ve 3 çocuğunu terk etti. Yalçın Okur, ”90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 senedir bana seni seviyorum bile demedi.” şeklinde konuştu.

‘HEP KENDİNİ SEVDİ’

Canlı yanına katılan Yalçın Okur, “13 yıldır evliyiz. Eşim, kuzeni Büşra’nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, ‘bana da burun estetiği yaptır’ diye. Ben seni bu şekilde seviyorum, biz çiftçiyiz dedim ama ‘yok’ dedi, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi.” dedi.

“MASADA KALSAM DA YAPTIRACAĞIM”

Yalçın Okur, “15 bin lira ona vereceğime sana bilezik alayım dedim. Ama eşim ‘masada kalsam da yaptıracağım’ dedi. Baştan aşağı yeniden yaptım. Madem kötüydüm neden estetik yaptırmadan gitmedi?” diyerek isyan etti.

Yalçın, “Çocukları eve bırakmış, yemek bile yapmamış. ‘Ben gidiyorum kızım, kendi ayaklarımın üzerinde duracağım. İstanbul’a gidiyorum çalışacağım’ demiş.” diye konuştu.

BÜYÜK BİR ŞOK YAŞADI

Ameliyat sonrası eşini arayan talihsiz adam, bir şok daha yaşadı. Yalçın, “Ben eşimi aradım, nasıl geçti diye bana, ‘Sana ne, seni ilgilendirmez. Ben seninle oynadım. Bana bir kere ‘canım kocacığım’ dese dünyaları veririm. 90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 senedir bana seni seviyorum bile demedi.” şeklinde konuştu.

Meral Okur’un kuzeni Büşra ise canlı yayına bağlanıp “Meral 15 yaşında evlendi, 3 çocuk doğurdu. Şimdi 26 yaşlarında özgüvenli bir kadın olmak istemiş olabilir.” dedi.

MERAL’İN ANNESİ CANLI YAYINDA KONUŞTU

Yalçın’ın kayınvalidesi canlı yayına bağlanıp, damadı ile muhatap olmak istemediğini belirtti.

Damadının söylediklerinin yalan olduğunu iddia eden anne, kızının şaka yaptığını söylediğini, İstanbul’a gitmediğini iddia etti. Ancak, damadının kızına sahip çıkmadığını onu beğenmediğini de sözlerine ekledi.