GündemMagazin

Esra Erol’da şaşırtan olay! İzleyenler şoka uğradı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu programda Ayhan Yılmaz isimli kişi, 7 Temmuz tarihinden beri haber alamadığını iddia edilen gelini Mina Askerova ve 3.5 yaşındaki torunu Selin Yılmaz ile ilgili şoke eden olay ortaya çıktı.

DİLENCİLİK YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Ayhan Yılmaz’ın tarlada olduğu sırada 3 buçuk yaşındaki torununu da alarak evden giden gelini Mina Askerova’nın dilencilik yaptığı ve hamile kaldığı ortaya çıktı.

Ayhan Yılmaz, “ Oğlumun %70 engelli var. Sıcak bir yuvası olsun istedik ve evlendirdik. Gelinim sürekli telefonda başka kişilerle konuşuyordu. 7 Temmuz tarihinde biz tarladayken evden gitmiş. Giderken yanına 35 bin TL değerindeki altınları almış. Torunumu çok özledim. Başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum” dedi.

İHBARDA BULUNDULAR

Esra Erol’da programına yayın sırasında birçok yerden gelen ihbarlar üzerine Mina Askerova’nın 3.5 yaşındaki kızı Selin ile birlikte Esenyurt ve çevresinde dilencilik yaptığı ortaya çıktı. Esra Erol’un programı ise Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ihbar kabul edildi. Mina Askerova ve 3.5 yaşındaki Selin, cuma akşamı 22.00 sularında Ersin Kaya isimli şahsın Esenyurt’taki adresinde bulundu. Mina Askerova çocuğun kaçırılması ve alıkonması suçundan ve dilendirmek suçundan gözaltına alındı.

5 AYLIK HAMİLE ÇIKTI

İfadesinin ardından Silivri-Selimpaşa Yabancılar geri gönderme merkezine sevk edildi ve Askerova’nın 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.