Magazin

Esra Erol'da şok olay! Murat Dinç hamile komşusunu kaçırdı ve…

Esra Erol programının son bölümü tüyler ürpertici bir olaya sahne oldu. Programa katılan Ali Tolu, 5 aylık hamile eşi Gamze Tolu‘nun komşuları Murat Dinç ve eşi tarafından kaçırıldığını söyledi. Murat Dinç‘in eşi Gamze Tolu‘ya takıntılı olduğunu söyleyen Ali Tolu, eşinin daha önce de kaçırıldığını söyledi. Gamze Tolu’yu evde 4 ay alıkoyan Murat Dinç‘e eşi de yardım etmiş.

Programda eşini arayan Ali Tolu‘nun anlattıkları inanılır gibi değildi. Çünkü karısını kaçıran 3 çocuk ve 5 torun sahibi Murat Dinç‘in eşi Yurdagül Dinç’in de bu ilişkiyi desteklediği Ali’yi arayarak: ”Eşim Murat karın Gamze’ye âşık, yemeden içmeden kesildi lütfen onları ayırmayalım.”dediğini iddia etti.

 KAPININ ÖNÜNE KOYMUŞ

Ali Tolu cezaevinden çıkmadan bir gün önce ise Murat Dinç korkarak kaçırdığı Gamze’yi annesinin kapısının önüne bırakmış. Temmuz ayında hamile kalan Gamze Tolu ve eşi ali Tolu yıllardır hasretini çektikleri bebek özlemi ile havalara uçmuş. Fakat bu mutluluk uzun sürmemiş. Gamze Tolu 11 Kasım 2019 tarihinde Murat Dinç tarafından 2. kez tekrar kaçırılmış.

KANATSIZ KUŞA BENZETMİŞ

Ali Tolu cezaevine girince Gamze Tolu, Murat Dinç ve onun eşiyle birlikte 5 ay boyunca kuma olarak yaşamış. Murat Dinç ise Gamze Tolu için yaptığı “eşi cezaevinde bu kanatsız kuş gibi” benzetmesiyle Esra Erol‘u çileden çıkardı. Esra Erol, Murat Dinç’in ‘kanatsız kuş’ benzetmesi üzerine sözü eşi Yurdagül Dinç’e ‘Eşiniz kanatsız kuşla akşam bir odaya giriyor. Bu ilişkiyi nasıl kabul edip nasıl göz yumdunuz’ diyerek isyan etti.

Bir cevap yazın