Magazin

Esra Balamir koronavirüse yakalandı!

Ünlü sunucu Esra Balamir'den kötü haber geldi. Esra Balamir'in koronavirüsü test sonucu pozitif çıktı. Tedavi görmeye başladığını bildiren Balamir "Eve ilaç getiriyorlar" diyerek takipçilerini bilgilendirdi.

Ünlü sunucu Esra Balamir geçtiğimiz günlerde yakı arkadaşının koronavirüsü testinin pozitif çıktığını ve kendi testininde pozitif çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu söylemişti.

“EVE İLAÇ GETİRİYORLAR”
Ünlü sunucu Esra Balamir, geçtiğimiz günlerde “Arkadaşıma Covid-19 testi yapıldı. Maalesef arkadaşım da pozitif çıktı. Bana da test yaptılar. Sanırım benimde pozitif” dedi. Yeni bir açıklama yaparak test sonucunun pozitif çıktığını söyleyen Balamir,”Tedavi oluyorum. Eve ilaç getiriyorlar” dedi.

“HER ŞEY ALLAH’TAN”
Geçtiğimiz aralık ayında bir alışveriş merkezinin çıkışında objektiflere takılan Esra Balamir, yılladır teşhis konulamayan hastalığı ile mücadele ettiğini söylemişti. Balamir, “Tedavim devam ediyor. Cerrahpaşa’da 6 haftada bir yatış yapıyorum. Tedavimde damar yolundan ilaç veriliyor. Uzun yıllar, hatta ömür boyu almak zorunda kalabilirim. Bu da benim kaderimde varmış, her şey Allah’tan. Buna da şükür ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler