Spor

Eski futbolcu Zafer Karagöz 45 yaşında hayata veda etti!

Konyaspor, Eskişehirspor, Sakaryaspor gibi takımların formalarını giyen 45 yaşındaki futbolcu Zafer Karagöz bu sabah hayata gözlerini yumdu.

Konyaspor, Eskişehirspor, Sakaryaspor gibi takımların formalarını giyen 45 yaşındaki futbolcu Zafer Karagöz bu sabah hayatını kaybetti. Karagöz’ün mide kanseri olduğu ve bir süredir hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Ülkemizde Konyaspor, Eskişehirspor, Sakaryaspor gibi takımların formalarını giyen, Eskişehirspor’da antrenörlük yapan ve son olarak Adanaspor’da teknik direktör Coşkun Demirbakan’ın yardımcılığını yapan Zafer Karagöz hayatını kaybetti.

TFF BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), mide kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Adanaspor’un yardımcı antrenörü Zafer Karagöz için başsağlığı mesajı yayımladı.

TFF’den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Adanaspor antrenörü Bülent Zafer Karagöz’ün hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Eski bir futbolcu olarak da Türk sporuna değerli hizmetlerde bulunan merhum Bülent Zafer Karagöz’e Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları, Adanaspor Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Etiketler

İlgili Makaleler