Gündem

Eski bakan koronavirüse yakalandı!

Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Mehmet Cahit Turhan koronavirüse yakalandı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Turhan, Trabzon Kaşüstü Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Mehmet Cahit Turhan koronavirüse yakalandı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Turhan, Trabzon Kaşüstü Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Bir takım semptomlar gösterdiği için hastaneye giden Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a yapılan koronavirüs tessti pozitif çıktı. Turhan, Trabzon Kaşüstü Hastanesi’nde tedavi altına alınan

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Turhan, sosyal medya hesabından “Vücut kırgınlığımız nedeniyle yaptırdığımız Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır. Durumumuz iyi elhamdulillah. Dua eder, dua bekleriz” sözleriyle koronavirüse yakalandığını duyurdu.

BAKAN ALBAYRAK’TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da sosyal medyadan yayınladığı geçmiş olsun mesajında şu ifadeleri kullandı: Ulaştırma ve Altyapı Eski Bakanımız Sn.Mehmet Cahit Turhan’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendim. Kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin.