Gündem

Eşinden Trump’ın cinsel organı hakkında yorum!

ABD’nin First Lady’si Melania Trump eşi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Eşi Donald Trump'ın cinsel organı ile ilgili açıklamaları okuyanların dikkatini çekti. Kitaba göre Melania, kocası Donald Trump hakkında "O gerçek bir erkek" yorumunda bulunduğu öğrenildi.

ABD’nin First Lady’si Melania Trump Washington Post muhabiri Mary Jordan tarafından yazılan “Anlaşma Sanatı: Melania Trump’ın Anlatılmamış Hikayesi” kitabında flaş açıklamalarla dikkat çekti.

POZ VERME İPUÇLARI

Melania’nın, kocasının ortaya çıkan sadakatsizlikleri nedeniyle ondan uzaklaşmak için bir otele yerleştiğini belirten Jordan, 50 yaşındaki eski modelin, fotoğraflarda daha iyi görünmesine yardımcı olmak için Trump’a poz verme ipuçları verdiğini de yazdı.

Kitapta, Trump’ın Bedminster’daki golf sahasındaki eski temizlikçiler, Melania ve Donald Trump’ın birlikte yemek yediğini hiç görmediklerine de yer verildi. Nadir bir röportajda Melania, kocasıyla birlikte rahatlamak istediklerinde “Rüzgar Gibi Geçti” filmini izlediklerini söylemişti.

“O GERÇEK BİR ERKEK”

Kitapta Melania Trump’ın, kocasının cinsel organi hakkında yaptığı şoke edici yorumlar da dikkat çekiyor. Kitaba göre Melania, kocası Donald Trump hakkında “O gerçek bir erkek” yorumunu yapıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu