Magazin

Eşim kokuyor diyen kadının 2. çocuğunun DNA'sı sevgilisiyle bile uyuşmadı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu programa Melahat isimli kadın eşinin banyo yapmadığını ve bu yüzden de koktuğu için boşanmak istediğini iddia etti. Defalarca aldattığı ortaya çıkan Melahat’tan, eşi Ramazan B. 2 çocuğunada DNA testi istedi.

ÇOCUKLAR EŞİNDEN ÇIKMADI
İkinci çocuğa yapılan DNA sonucunu öğrenen Ramazan B. ilk çocuğu için de 6 yıllık eşinden DNA testi istedi.Açıklanan sonuca göre Melahat B.’nin iki çocuğunun babasının Ramazan B. olmadığı ortaya çıktı. 2 çocuğun da kendisinden olmadığını öğrenerek büyük bir şok yaşamıştı. Bu gerçekler karşısında büyük üzüntü yaşayan Ramazan, Melahat ile tek celsede boşandı.

Dünkü canlı yayında açıklanan ikinci DNA testi sonucuna göre ise Melahat’in sevgilisinden olduğunu iddia ettiği çocuğu da başkasından çıktı. Melahat, ilk çocuğunun Celal isimli birinden, ikinci çocuğunun ise yasak aşk yaşadığı Mehmet Muhammet Güneş’ten olduğunu iddia etmişti.

“BEBEĞİ SAHİPLENİRİM”
Çocuktan haberi olmayan Mehmet Muhammet Güneş ise verdiği röportajda, “Çocuktan haberim yoktu. Eğer DNA testi olumlu sonuçlanırsa bebeği sahiplenirim” dedi.

2. ÇOCUĞUNUN BABASI O DA ÇIKMADI
Dün yayınlanan programın canlı yayınında Melahat’in 2 yıl birlikte olduğu Mehmet Muhammet Güneş’in DNA testi sonucunu açıkladı. DNA testi sonucuna göre, Melahat’in ikinci çocuğunun babası Mehmet Muhammet Güneş de çıkmadı.Bu sonucu duyan Melahat ise büyük bir şok yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı