Magazin

Ersin Korkut Survivor’dan elendikten sonra o gerçeği açıkladılar!

Survivor 2020'de yarışan ünlü komedyen Ersin Korkut, dizindeki sakatlık nedeniyle elenmek zorunda kalmıştı. Gözyaşları içinde elenen Ersin Korkut ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Ersin Korkut elendikten sonra aralarının bozuk olduğu Mert'in ailesi ile görüştü.

Survivor 2020’de yarışan omedyen Ersin Korkut oyun sırasında dizini incitmiş ve elenmek zorunda kalmıştı. Ersin Korkut’un elendiği gece konseyde herkes duygusal anlar yaşamıştı.

MERT İLE ARASI BOZULDU

Survivor’da geçtiğimiz hafta eleme konseyinde Mert’in isminin Ersin tarafından yazılmasıyla ünlüler takımı karışmış, Mert, bu duruma tepki göstererek Ersin ve takımla barakada yüzleşmişti. Ancak oyunda dizinden sakatlanan Ersin yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Kimsenin beklemediği sürpriz veda herkesi üzdü.

ERSİN MERT’İN AİLESİNİ ARADI

Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Ersin Korkut’un adadan ayrıldıktan sonra aralarının açık olduğu Mert Öcal’ın ailesini aradığını açıkladı. Hakan Hatipoğlu, “Şu an bomba bir haber geldi. Ersin, Mert’in ailesiyle konuşmuş. Kardeşi Yiğit haber yolladı bana. ‘Mert’i ben çok seviyorum, hiçbir sorun yok. Çıkınca ben onun gönlünü alırım’ demiş” ifadelerini kullandı.

ERSİN VE MERT BİRBİRLERİNE SARILARAK VEDA ETTİ
Survivor’a dizindeki sakatlık nedeniyle veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut, son kez takım arkadaşlarıyla bir araya gelip vedalaştı. Ersin, ufak bir sorun yaşadığı takım arkadaşlarından Mert ile de sarılıp var olan buzları eritti.