Kültür SanatMagazin

Erkenci Kuş dizisini özleyenlere müjde!

Demet Özdemir ile Can Yaman’ın büyük bir başarı kazandığı, geniş kitleleri kendilerine hayran bıraktıkları Erkenci Kuş dizisi yeniden Star TV ekranında yerini alacak. Sevenlerine müjdeli haber geldi..

Erkenci Kuş, toplam 51 bölüm süren bir romantik komedi dizisiydi. Star TV, dizinin hayranlarını mutlu eden bir karar aldı. Can Divit ve Sanem karakterlerini yeniden izlemek isteyenler tekrar bölümlere kavuşuyor. Şimdilerde İtalya’da Can Yaman’ın bu kadar popüler olmasında Erkenci Kuş dizisinin büyük bir etkisi var. Ayrıca Demet Özdemir’in de yurt dışında üne kavuşması yine bu dizinin sayesinde gerçekleşti.

Haftanın her günü Erkenci Kuş dizisi yaz ekranında izleyici karşısına çıkacak. Star TV’de yayınlanacak olan dizi her gün saat 10.30’da ekranda olacak. Star TV’nin basın kuruluşları ile paylaştığı haftalık yayın akışında 7 Temmuz Çarşamba gününden itibaren haftanın her günü aynı saatte dizinin yayınlanacağı belirtildi. Dizi hayranları sosyal medyada bu durum için kanala teşekkür eden birçok paylaşım yaptı.

Erkenci Kuş dizisinin konusu

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur… Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can’a kalbini kaptırabilir mi?