Ekonomi

Ercan Burger Bayilik (Franchise) Başvurusu, Şartları ve Ücreti

Ercan Burger, Ercan Narinç tarafından İstanbul’da kurulmuş bir şirkettir. Şirket, gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Ercan Burger bayiliği alarak firmanın özenle ve kendi aşçıları tarafından üretmiş olduğu helal sertifikalı gıda ürünlerinin satışlarını yaparak kazanç elde etme imkanı kazanabilirsiniz.

Ercan Burger Bayilik Şartları Nelerdir?

Ercan Burger bayiliği şartları firma tarafından şu şekilde belirlenmiştir:

  • Ercan Burger bayiliği almak için gerekli sermayeyi sağlıyor olmak. (2022 yılı için yaklaşık olarak 500.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.)
  • Kredi çekmeyi gerektiren bir durum meydana geldiğinde sorun yaşamamak için bayiliği alacak olan kişinin kredi notunun çok iyi durumda olması.
  • Bayiliği alacak olan kişinin iş azmine sahip olması.
  • Bayiliği alacak olan kişinin kampanyalar düzenleyebilecek analitik düşünce yapısına sahip olması.
  • Bayiliği alacak olan kişinin sorumluluklarını bilen bir birey olması.
  • Bayiliği alacak olan kişinin işinin başında durması ve denetimlerde iş yerinde bulunması gerektiğini önceden bilmesi.
  • Bayiliği alacak olan kişinin gıda ürünlerini dışarıdan almayacağını, Ercan Burger firmasının helal gıda ürünlerini kullanacağını beyan etmesi.
  • Bayiliğin ve bayilikteki gıdaların temizliğine dikkat edileceğinin beyan edilmesi.

Bu şartları taşıdığını düşünen, franchise bedelini ödeyebilen ve acil durumlar için elinde yeterli sermaye olan kişiler, Ercan Burger bayiliği başvurusunda bulunabilir.

2022 Ercan Burger Franchise Bedeli Ne Kadar?

Ercan Burger 2022 franchise bedeli net olarak belirtilmemekle birlikte, firmanın Ercan Burger bayiliği açmak için 500.000 TL’lik bir sermayenin var olup olmadığına dikkat ettiği biliniyor.

Ercan Burger franchise bedeli bazı sebeplerden dolayı her yıl değişmektedir. Bu değişkenliğin sebepleri firmanın sahibinin kararları ya da artış gösteren enflasyon oranlarıdır. 2022 yılında Ercan Burger bayiliği almak istiyorsanız ortalama 500.000 TL’lik sermayenizin bulunması gerekir.

Ercan Burger Bayiliği Nasıl Alınır?

Ercan Burger bayiliği almak için öncelikle firmanın bayilik vermek için istediği şartları bilmek ve bayiliği alacak olan kişinin bu şartlara uyum sağlayıp sağlamadığını değerlendirmesi gerekir.

Bayiliği alacak kişi belirlenen şartlara uygunluk sağladığı takdirde firmanın resmi web sitesinde bulunan başvuru formu doldurulmalıdır. (https://www.ercanburger.com/ercan-burger-franchising)

Ercan Burger bayiliği almak için başvuru formunda sorun oluştuğu takdirde firmanın telefon numarasına da ulaşmak mümkündür. (+902124220000)

Ercan Burger bayiliği almak için istenirse firmanın merkez şubesine de başvuruda bulunulabilir.

Ercan Burger’in Kaç Tane Bayisi Var?

Ercan Burger firması yurtiçinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Türkiye’nin İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinde birçok bayiliği bulunan Ercan Burger’in bayi sayısı 85’tir.

Ercan Burger firmasının yurt dışında faaliyet göstermekte olan bayiliği yoktur.

Ercan Burger bayilikleri genel olarak alışveriş merkezleri, işlek caddeler ve restoran bulunan yerlerin çevresine kurulur.

Ercan Burger Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Ercan Burger müşteri hizmetleri telefon numarası +902124220000’dır. Bu numara üzerinden Ercan Burger hakkında olan istek, görüş ve şikayetlerinizi firmaya bildirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ercan Burger müşteri temsilcisine bağlanmak için e-posta yöntemini de kullanabilirsiniz. Firma en geç 1 iş günü içinde dönüş sağlamaya özen gösterir. (info@ercanburger.com)

Ercan Burger hakkında franchise bedeli bilgisi, bayiliklerde yaşadığınız deneyimlerle ilgili bilgi paylaşımı için merkez ofise de gitmek mümkündür. Ercan Burger merkez ofis adresi şu şekildedir: (İOSB Ziya Gökalp Mah. Atatürk Bulvarı NO: 112 Başakşehir/İstanbul)

Ercan Burger firmasına ulaşmak için firmanın resmi web sitesi üzerindeki ‘Bize Ulaşın’ başvuru formunu doldurarak istek, görüş, öneri, şikayet ya da herhangi konudaki bildirimlerinizi firmaya ulaştırabilirsiniz. Ercan Burger ‘Bize Ulaşın’ formu için: (https://ercanburger.com/contact-us)