Magazin

Enes Batur'un film galasında neler yaşandı? Film ne zaman vizyona girecek?

YOUTUBE TÜRKİYE BU FİLMDE…

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Youtube fenomeni Enes Batur, ikinci filmini tamamladı. Yeni filmi “Enes Batur Gerçek Kahraman” ilk teaserından itibaren tüm sosyal medyanın ilgi odağı olmuştu . Fenomen ismin filmine, ilk filminde olduğu gibi Youtube’un sevilen isimleri eşlik ediyor.

EŞİ İLE İLK DEFA KAMERA KARŞISINDA…

2.filmi için hazırlıkları tamamlayan ünlü youtuber Enes Batur dün akşam canlı yayınla bir gala gerçekleştirdi. Yeni evlendiği ve reklam, gerçek değil gibi çok tepki aldığı eşi ile ilk defa kameralar karşısına çıkan Enes Batur çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. Gerçekten evlendiniz mi? sorularına ise “Ne söylesek inanmıyorsunuz, bunu daha sonra açıklayacağım.” diyerek yanıt verdi. Canlı yayını 2 milyona yakın kişi canlı canlı izledi. 

FİLMİN KONUSU NEDİR? 

Filmin ilk teaserında açılışın bir uzay mekiğinde yapıldığı görülüyorken, ardından yeryüzüne iniyor ve yüzlerini göremediğimiz süper kahraman kostümlü insanlarla karşılaşıyoruz. Filmde Enes Batur’a eşlik eden isimler arasında Cumali Ceber filmleriyle tanınan fenomen isim Halil Söyletmez, Kafalar Karışık filmi ile beyaz perdeye geçiş yapan Kafalar Youtube kanalı üyeleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin gibi isimler yer alıyor. Ayrıca teaserda görüldüğü üzere usta oyuncu Altan Erkekli de Enes Batur Gerçek Kahraman filminde yer alıyor. Filmin konusu henüz açıklanmamakla birlikte, Batur’un ilk filminde olduğu gibi fenomen ve çevresindeki insanları konu edineceği bilinenler arasında yer alıyor.

NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

1. filmi ile rekor kıran Enes Batur, 2. filmi için 3 milyon izlenme beklediğini ve gelirse 3. filmi de çekiceğini açıkladı. 31 mayıs 2019 Cuma günü vizyona girecek olan film nasıl tepkiler alacak tüm sosyal medyanın gündeminde…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu