Gündem

En zor bayram! Yakınlarına hastane penceresinden el salladılar

Türkiye'de koronavirüsle mücadele devam ederken, vaka sayılarının en çok olduğu iller arasında olan Diyarbakır'dan duygulandıran görüntüler geldi. Hastanede koronavirüs tedavisi gören hastalar, yakınlarının Kurban Bayramı'nı pencereden el sallayarak kutladı. 

Türkiye’de koronavirüsle mücadele devam ediyor. Koronavirüs vakalarının en çok olduğu iller arasında olan Diyarbakır’da duygusal anlar yaşandı. Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören hastalar, yakınlarının Kurban Bayramı’nı pencereden el sallayarak kutladı.

AİLESİYLE BAYRAMLAŞAMADI

Diyarbakır’da iki gün önce koronavirüs tespit edilen Halis B., Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Tedavisi devam eden Halis B., ailesiyle bayramlaşamadı. Akrabaları kendisine sürpriz yaparak tedavi gördüğü Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’nin önüne geldi.

Tedbir amaçlı içeri girmeyen akrabaları, Halis B.’ye dışarıdan el sallayıp telefonla arayarak bayramlaştı. Akrabaları, Halis B.’ye moral olması için hastaneye geldiklerini ve buradan bayramını kutladıklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu