Gündem

Emniyet müdür yardımcısı ve komiserden parti!

Ankara'da koronavirüs salgını uyarılarına rağmen sosyal mesafeye dikkat edilmesi gereken bu günlerde emniyet müdür yardımcısı ve komiserden skandal görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Emniyet müdür yardımcısı ve komiser koronavirüs salgın uyarılarına rağmen çiftlik evi kiralayarak parti düzenledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın koronavirüs salgınına karşı sosyal mesafe kuralı uyarılarına rağmen Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında Emniyet müdür yardımcısı F.E. ve Z.Y. isimli komiser bir çiftlik evi kiralayarak parti düzenledi.

ARALARINDA KADIN DA VARDI

Emniyet görevlileri, bir süre sonra organizatör Fatih T. ile irtibata geçti. Görüşmenin ardından Fatih T., yanına bir grup yabancı uyruklu kadını da alarak, çiftlik evine gitti.

CANLI YAYIN YAPTI

Burada koronavirüs salgınına rağmen parti düzenlenirken, sosyal mesafe kuralı hiçe sayılıp, müzik eşliğinde dans edildi, alkol alındı. Eğlence sırasında organizatör Fatih T., alkolün de etkisiyle sosyal paylaşım sitesi Instagram’daki hesabından canlı yayına geçti.

Bunun üzerine emniyet müdür yardımcısı ile komiseri tanıyan polis memurları, yayını kaydederek, durumu Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’a aktardı. DHA’nın da ulaştığı görüntüleri izleyen Yılmaz’ın tepki gösterip, hem emniyet müdür yardımcısının hem de komiserin görev yerini değiştirdiği öğrenildi.