EkonomiGündem

Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! Başvuranın Hesabına Yatıyor

Milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiriyor. Emekli maaşı ile geçinmekte zorlanan emekli vatandaşlar ek gelir elde etmek için bankaların sunduğu emekli promosyonlarından yararlanmaya devam ediyor. Emekli vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen bankaların başında gelen Ziraat Bankası emeklilere sunacağı promosyon tutarlarını açıkladı.

 Ziraat Bankası resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada: Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alacak vatandaşlara ek koşulsuz 750 TL’ye varan nakit verecek. Emekli maaşını 3 yıl süre ile Ziraat Bankası’ndan alacak emekli müşterilerine 750 TL’ye kadar geri ödemesiz ek koşulsuz nakit imkanı sunacak.

Ziraat Bankası Promosyonun Detayları Şu Şekilde:

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterileriler;

1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,

1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,

2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere,

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterilerin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Ziraat Bankası’nda birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

Ziraat Şubeleri, İnternet Şubeleri, Ziraat Mobil, Ziraat ATM’ leri, SMS

Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarasını yazarak SMS gönderen müşteriler, Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.​​​​​​​​