EkonomiGündem

Emekliye 7500 TL ödeme yapılacak: 31 Ekim’e kadar elinizi çabuk tutun!

Bankalar emekliyi kendi bankasına çekmek için yarışa girdi. Emekli vatandaşların büyük ilgi gösterdiği promosyon kampanyası için tarih uzatıldı. Özellikle nakit paraya ihtiyacı olan milyonlarca emekli, nakit promosyon kampanyasından yararlanmak için başvuru detaylarını araştırıyor. İş Bankası, emekli promosyon kampanyasının detaylarını duyurdu.

Emekli maaşını İş Bankası’nda taşıyanlara 7500 TL promosyon ödemesi yapılacak. İş Bankası, emekli maaş miktarına göre değişen promosyon ödemesinin detaylarını duyurdu. Buna göre, 31 Ekim tarihine kadar emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara 7500 TL’ye kadar ödeme yapılacak.

7500 TL PROMOSYON VERİLECEK

İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Şubeye gitmeden İşCep, İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak emekli maaşınızı İş Bankası’na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke bulunmuyorsa, maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleriniz için şubelere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaş taşıma ve promosyon başvurusu için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

Ayrıca şubeye gelmeden, e-Devlet’ten banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet’e İnternet Şubesi ve İşCep aracılığıyla herhangi bir şifreye gerek duymadan giriş yapabilirsiniz. Maaş taşıma işleminiz ardından İşCep, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve İş Bankası şubeleri aracılığı ile talimatlarınızı hızlıca verebilirsiniz.