EkonomiGündem

Emekliye 12 bin TL promosyon ödemesi yapılacak!

Emeklileri yakından ilgilendiren bir açıklamada bulunuldu. Özellikle nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için bir avantaj olan emekli promosyon ödemeleri merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. DenizBank’ta nakit promosyon ödemesi kampanyası detayları açıklandı.

DenizBank emekli promosyon kampanyası açıklaması geldi. Banka, emekli maaşına göre değişen miktarda 12 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi yapacak. Kampanyaya katılım koşulları ve detayları emekli vatandaşlara bildirildi. Buna göre, emekli maaşını DenizBank’a taşıyanlara 12 bin TL’ye kadar nakit promosyon verilecek.

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.

Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan MobilDeniz’den veya e-Devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, promosyon başvurusuna MobilDeniz’den ve 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek dahil olabilirsiniz.

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.