Ekonomi

Emekliye 1000 TL nakit hediye açıklaması: İşte karşılıksız ödemenin şartları!

Mayıs başında bayram ikramiyesi, Temmuz ayında ise zamlı maaşlarını almayı bekleyen emeklilere bir de promosyon müjdesi verildi. Denizbank tarafından yapılan yazılı açıklama ile emeklilere bin TL’ye varan nakit hediye verildiği bildirildi. Emeklilere yapılan karşılıksız ödemenin şartları ise haberimizde

Emekliler bankaların bu sene yapacağı promosyon ödemeleri hakkında sıklıkla araştırma yapıyorlar. Denizbank tarafından yapılan açıklamaya göre, maaşını taşıyan emeklilere 1000 TL’ye varan karşılıksız ödeme yapılacak. Ödemeden faydalanmak isteyen emeklilerin 3 yıl maaşını Denizbank ATM ve şubelerinden çekme sözü vermesi gerekiyor.

Emekli Maaş Promosyonu Temel Şartları

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.

Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL,
Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL,
2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL
promosyon ödemesi yapılacaktır.

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.
Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.