Ekonomi

Emeklilerin 5 bin liraya kadar olan ihtiyaçları için anında kredi veriliyor!

Kamu bankası Halkbank tarafından emekli mini kredi kampanyası başlatıldı Bu kredi kampanyası ile emeklilerin 5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçları için anında kredi verilebildiği belirtildi.

Bu kredi kampanyası hakkında Halkbank tarafından “Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için aylık %1,71 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli kredimizdir.” açıklaması yapıldı.

FAİZ ORANI VE GERİ ÖDEME

Yapılan açıklamada 5 bin lira krediyi tahsis ücretli bir şekilde aylık yüzde 1,71 faiz oranı ile kullanabileceğiniz belirtildi ve kredi ödemeleri için sunulan avantajlar şöyle paylaşıldı:

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli

ÖRNEK ÖDEME 

Örnek ödeme kapsamında 5 bin lira kredi 36 ay vade ve yüzde 1,71 faiz oranı ile 26,25 lira tahsis ücreti doğrultusunda aylık ödeme 197 lira oluyor.

BAŞVURU DETAYLARI 

SMS ile başvuru için aralarında birer boşluk bırakıp “MINI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazıp 3452’ye SMS göndererek başvurunuzu yapabilir veya Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.