EkonomiGündem

Emekliler dikkat: Böyle duyuruldu! Kartlara 3000 TL yatacak

Emekli vatandaşlar için bankaların düzenlediği fırsatlar ve kampanyalar merak edilen konular arasında yer alıyor. Emekli maaşı alanlar kendilerine özel düzenlenen kampanyaları kaçırmak istemiyor. Halk Bankası tarafından da bir kampanya açıklandı. Emeklilerin katılım sağlayacağı kampanya kapsamında, 3.000 TL hediye edilecek. Kampanya katılım koşulları ve detayları belli oldu.

Bankalar emekli müşteri çekmek için birçok konuda avantaj sağlıyor. Halk Bankası’nın da emekliye özel bir kampanyası dikkat çekiyor. Bankadan alınan bilgilere göre, yeni emekli müşterilerine özel toplamda 3.000 TL ParafPara verilecek. Kampanya, emekli maaşını Halk Bankası’na taşıyanlara yönelik olacak.

EMEKLİYE ÖZEL 3.000 TL HEDİYE KAMPANYASI!

Kampanya sadece 1 Nisan 2023 tarihinden itibaren ilk emekli maaşını Bankamızdan alan veya alacak olan müşteriler ile maaşını Bankamıza taşıyacak emekli müşterilerimiz için geçerlidir.

Kampanya kapsamında emekli müşterilerimize Paraf veya Parafly bireysel kredi kartları ile 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında dilediği sektörde ve tüm banka POS’larında yapacakları aylık 5.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, toplamda 3.000 TL ParafPara verilecektir.
Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği ParafPara tutarı en fazla 3.000 TL olacaktır.

İlk emekli maaşını Bankamızdan alacak olan veya maaşını Bankamıza taşıyacak olan emekli müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmesi için Paraf Mobil Uygulaması size özel alanından kampanyaya katılması ya da “KATIL” yazıp 3404’e SMS göndermesi yeterli olacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli müşterilerimizin, emekli maaşlarını başka bir bankaya taşımaları halinde, kampanyadan yararlanma hakları iptal edilecektir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın, Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Alışverişlerin mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Geçmişe yönelik harcamalar kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlı olup müşterilerin tüm kartları kampanyaya dahildir. Hangi kart ile işlem yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Kampanyadan sadece SGK’dan maaş alan emekliler faydalanabilir.

Sanal kartlar, ek kartlar ve Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Emekli müşterilerimizin kampanyadan katılıp yararlanabilmesi için Paraf kredi kartına sahip olması gerekmekte olup, Halkcard, Paraf Debit, ParafGenç, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan ParafPara işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.