EkonomiGündem

Emekli vatandaşlara duyuru: 300 TL indirim yapılacak!

TEB tarafından emekli müşterilere kampanya duyurusu yapıldı. TEB Bonus’a gelen emekli müşterilere market ve sağlık harcamalarında 300 TL’ye varan indirim yapılacak. Söz konusu kampanya 31 Ekim tarihinde son bulacak.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak için TEB Şubeleri, Direkt Satış Kanallarımız, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi, ATM ve SMS kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

300 TL İNDİRİM KAZANMA FIRSATI

TEB kredi kartınız ile 100 TL ve üzeri market ve sağlık harcamalarınıza %20, ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca 300 TL indirim kazanabilirsiniz. İndiriminiz, her alışverişinizden sonra, market ve sağlık harcamasını yaptığınız kredi kartına otomatik olarak yansıtılacaktır.

Diğer detaylar:

1 Şubat – 31 Aralık tarihleri arasında ilk kez kredi kartı başvurusu yapan ve yeni onaylanan kredi kartı ile 100 TL ve üzeri sağlık ve market harcaması yapan müşterilerimiz yararlanabilecektir.

Müşterilerimiz TEB Şubeleri, Direkt Satış Kanallarımız, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi, ATM ve SMS kanallarından başvuru yapabilir.

1 Şubat 2021 tarihi öncesi açık kredi kartı olan veya 1 Şubat 2021’den sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında her ay 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim, ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca en fazla 300 TL indirim kazanılabilir.

Her takvim ayı içerisinde en fazla 50 TL indirim kazanılabilir. İndirim kazanma hakkı 1 Şubat 2021 tarihi itibari ile başlamış olup 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Kazanılan indirim karta anında yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir. Sade Kart, ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.